Výzdoba židlí


Pokud jste se rozhodli, že si sami vyzdobíte Vaši svatbu, mám pro Vás pár typů, jak na to. V minulém článku jsem Vám ukázala několik variant, jak si levně a hlavně originálně vyzdobit svatební tabuli →VÝZDOBA SVATEBNÍ TABULE, dnes je řada na židlích.

1. Pro tuto ozdobu budete potřebovat dvě stuhy v barvách Vaší svatby (jednu širší, druhou úzkou), provázek a květinovou snítku. Na širší stuhy položte užší stuhu a svažte. Spoj poté posuňte do vyšší části a přivažte květinovou snítku. Nyní jen stačí z konců stuhy uvázat mašli. Také je zde možnost, že se květinová snítka nemusí přidávat a stačí z konců stuhy uvázat mašli.

Svatební výzdoba

Svatební výzdoba židlí

2. K této ozdobě budete potřebovat kus látky, provázek a květinovou snítku. Látka by měla být o něco delší něž samotné opěradlo, také myslete na to, že je potřeb opěradlo zakrýt i z druhé strany. Látku rozprostřete a v dolní části svažte. Na svázanou část připevněte květinovou snítku nebo mašli.

Svatební výzdoba židlí
Svatební dekorace

3. Stuha a pruh látky, to je vše, co budete potřebovat. Šířku pruhu zvolte podle velikosti opěradla. Následně látku položte na opěradlo a spojte. Spojit látku můžete pomocí zavíracích špendlíků, které následně zamáčknete nebo můžete na oba konce látky přišít suchý zip. Spoj zakryjete mašlí.

Výzdoba židlí
židle na svatbu

4. V poslední době je tato varianta velmi oblíbená. Na opěradlo židle můžete pomocí stuhy, provázku či lýka přivázat květiny, které jen budete chtít. Velmi často se tento způsob uplatňuje při obřadu, kde jsou židle ozdobené směrem do uličky.

svatební květinová výzdoba

svatební židle
výzdoba svatební židle

76 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše