Vánoční květinové dekorace


Vánoční svícínek

Tak už se to blíží, po roce tu budou zase Vánoce. Na tento rok jsme si pro Vás připravili VÁNOČNÍ KVĚTINOVÉ DEKORACE. Podívejte se na VÁNOČNÍ SVÍCÍNKY či ADVENTNÍ SVÍCNY a nechte se inspirovat naší vánoční nadílkou. Nečekejte však českou klasiku, trochu jsem vsadili na modernu a svícínky jsme vytvořili v tomto duchu. Pokud nemáte dostatek času a nestíháte doma nic připravit nezoufejte, naše svícínky jsou k dostání na našem eshopu.

https://www.venebene.cz/kvetinove-dekorace

Pokud se Vám některý ze svícínků líbí a rozhodli jste se pro jeho koupi v kolonce, kde si vybíráte způsob dopravy, zvolte možnost VELKÝ BALÍK, děkujeme.

Upozornění: jelikož se jedná o látkové květiny, které byly ve svícnu použity, nenechávejte svícen v případě zapálení bez dozoru!

Modro-krémový květinový svícínek. Výchozí květiny v tomto svícínku jsou růžičky a hortenzie, aranžmá bylo doplněno o modré a stříbrné vánoční ozdoby. Celkem je tento svícínek vysoký cca 16 cm.


Vánoční svícen
Vánoční svícínek

Adventní svícínek je vytvořen na černošedém tácu. Tác je čtvercového tvaru cca 30 x 30 cm.

adventní svícínek
adventní svícen

Vánoční svícen - růžový je vytvořen na černošedém tácu o průměru 20 cm. Růžičky jsou z pěnového materiálu obohaceny o vánoční ozdoby zlaté a bílé barvy. Výška svícínku je 12 cm.

květinový svícínek
vánoční květinový svícínek

Vánoční svícen velký, je vytvořen na platovém černošedém tácu o velikosti cca 30 x 30 cm. Výška svícnu je cca 20 cm.

vánoční svícínek
vánoční svícínek
vánoční svícen červený

Vánoční svícen je obohacen o tmavě růžové kvítka hortenzie. Základní prvek aranžmá tvoří bílé klacíky. Svícen je vytvořen na černošedém tácu o průměru 20 cm.

vánoční svícínek

Vánoční svícínek s červenou svíčkou. Dominantní květy na svícnu jsou pryskyřníky v oranžové barvě doplněny o hortenzie krémové barvy. Tác je vyroben z plastového materiálu a má průměr 20 cm.


svícen vánoční
vánoční svícen

Adventní svícen je laděn do růžové a krémové barvy. Základ svícnu je černošedý tác 30 x 30 cm. Z květin je zde požita růžová hortenzie a krémový pryskyřník.


adventní svícínek
adventní svícen

Vánoční věnec na dveře. Základní proutěná konstrukce věnce má průměr 50 cm. Perličkové řetězy a bílé hvězdy jsou dlouhé dohromady 100 cm. K dispozici jsou dva věnce s tím, že jeden věnec má zdobení na pravou stranu a druhý na levou stanu.

Vánoční věnec na dveře
vánoční věnec na dvěře
Vánoční věnec

#vánocevánočnísvícen #svícínek #adventnísvícínek #adventnísvícen #vánočnídekorace #vánočnísvícny #vánočnísvícínky #vánočnívěnce #věnecnadveřevánoční