ÚČESY SE SPONOU II


Je tu další pokračování videa ÚČESY SE SPONOU.

Účesy se sponou

Druhý díl je tu a ty se můžeš těšit na další dva skvělé účesy. Pokud jsi ještě neviděl(a) první díl, tak odkaz máš zde: → ÚČESY SE SPONOU ←

Trochu jsem tento díl pojala tématicky, tématem se stala ČELENKA. Ukáži ti, jak si můžeš ze svých vlasů vytvořit perfektní čelenku, která drží a vypadá skvěle.

2. DÍL - VIDEO

♥CHCI KVĚTINOVOU SPONU♥

1. Zapletená čelenka

Zapletená čelenka

♥ Vlasy si rozděl pěšinkou na dvě části.

♥ Upleť dva copy. Zapleť je až do konce, budeš potřebovat každý milimetr.

♥ Zapletené copy omotej okolo hlavy. Pravý cop přilož za zadní část hlavy k levé straně a levý cop k pravé. Všechno pořádně zpevni pinetkami.

♥ V místě, kde se ti budou copy spojovat, musíš být velmi šikovná. Snaž se, aby byly pinetky co nejméně vidět. Pokud si troufneš, můžeš si z konců sundat gumičky a šikovně je zapracovat do copu.

♥ Květinovou sponu připni buď do spoje, tím tak zakryješ případné nedokonalosti, nebo do zadní části, jak vidíš na fotce.

2.Vlasová čelenka

Vlasová čelenka

♥ Vyčeš přední pramínky nebo ofinu nahoru. Pokud budeš chtít větší objem, můžeš před tím vlasy natupírovat.

♥ Z pravé strany vezmi malý pramínek vlasů a ten polož přes hlavu na levou stranu. Snaž se tímto pramínkem co nejvíce zakrýt pinetky, které drží ofinu. To samé pak udělej i na druhé straně.

♥ V místě, kde jsou vidět nejvíce pinetky, připnikvětinovou sponu. Účes tím tak ještě více zpevníš a zakryješ spoj.

♥ Doporučuji vlasovou čelenku zafixovat lakem na vlasy. ;)

Jak používat lak na vlasy?

Lak na vlasy má doma naprostá většina z nás. Já osobně mám doma si 4. Otázkou však zůstává, jestli víš, jak správně lak na vlasy používat. A které laky jsou nejlepší? A na tyto otázky tu mám pro tebe odpověď.

V dnešní době je na trhu veliká nabídka laků s různými pečujícími a stylingovýmy efekty. Seženeš snad všechny možné typy, například pro kudrnaté či rovné vlasy, barevné nebo suché vlasy. Dokonce se v nabídce objevil i lak, který tvé vlasy chrání před slunečním zářením. A pokud nemáš ráda prapodivné zápachy těchto laků, i pro tebe je řešení, můžeš si pořídit i lak bez parfemace.

Lak na vlasy vybírej vždy podle příležitosti. Pokud jdeš na ples a potřebuješ, aby účes vydržel taneční kreace, zvol lak s vysokým tužícím stupněm. Tento stupeň se ve většině případů nachází na přední straně obalulaku viz. obrázek. Stupeň tužícího účinku je hodnocen od 1 až po 5. Číslo jedna má velmi malý tužící účinek, používá se v případě, že vlasům chceš ponechat přirozenou volnost. Číslo pět tedy představuje velmi vysoký tužící účinek.

Lak na vlasy aplikuj ze vzdálenosti 30 cm. Čím blíže budeš, tím více se na vlasech udělá nežádoucí mokrá skvrna. S velkoupravděpodobností to bude vždy vypadat děsně! Dlouho to pak rozčesáváš a ve finále si vlasy stejně půjdeš omýt. Takže 30 cm je optimálních. Pokud budeš dělat složitější účesy, lak aplikuj už od kořínků vlasů ke konečkům. Pro větší objem předkloň hlavu a lak nastříkej přímo ke kořínkům vlasů.

Osobně používám lak od Schwarzkopf got2b Rise´n Shine. Skvěle fixuje a má velmi příjemnou vůni. Používám ho univerzálně a neměnila bych. Velké plus je, že lak vlasy nemastí, což se mi stávalo ve většině případů. Také používám lak Nivea, přesně ten,co vidíte na obrázku. Bohužel jeho vůně není tak příjemná jako u got2b.

#účesy #zapletenýcop #čelenka #sopna #tutoriál #copy #květinováspona #účes #lak #laknavlasy

117 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše