TRENDY S VENE BENE


Buď trendy s VENE BENE.

Letošnímu podzimu bude vládnout červená.

Na módních molech po celém světě byly představovány kolekce v duchu červené barvy. Červená vládne všemu, modelky byly červené od hlavy až k patě. Pokud se ráda oblékáš podle módních trendů, nemusíš červenou mít úplně všude, drobný detail postačí! Například červené nehty s květinovým věnečkem, červené boty s červeným květinovým hřebínkem. KOLEKCE PODZIM 2017 Venebene - je tvořena ve stejném duchu, tak se koukni.♥

Vzory tento podzim oživí tvůj outfit.

Proužky, potisky a puntíky. Tyto vzory z módy snad nikdy nevyjdou, proto si můžeš dovolit nakoupit pár kousků - budeš je moci nosit věčně. Návrháři rozzářili své modely barvami. Však trendy jsou i jemnější verze. Na obrázku svetry z Manga a rifle z hrabáku, model jsem oživila KVĚTINOVÝM VĚNEČKEM.

Být vždy cool.

Nemusíš se přesně držet trendů a oblékat se jako z plakátu. Sama nosím věci několik sezón a přijdou mi stále trendy :D. Mé oblíbené kousky nemají červenou ani vzor, ale jsou děsně pohodlné a hlavně nezničitelné, a proto je tak ráda nosím.

Svetry: Reserved, Boty: Reserved, Džíny: hrabák- trochu jsem si je roztrhala :)

Celý outfit jsem doplnila KVĚTINOVÝM VĚNEČKEM z kolekce Podzim 2017. Někdy sáhnu po menší variantě a to KVĚTINOVÉ SPONĚ.

Džínová bunda: Primark, Šaty: Terranova, Boty: Tamaris.

K tomuto modelu nosím KVĚTINOVÉ SPONY a když chci být víc elegantní na prst ještě nasadím KVĚTINOVÝ PRSTEN.

Nevíš jak se k tomu učesat? Mám pro tebe řešení ↓

Ještě malá inspirace podzimu. :)

Ke všemu můžeš nakombinovat KVĚTINOVÝ VĚNEČEK, KVĚTINOVOU SPONU, HŘEBÍNEK ČI KVĚTINOVÝ ŠPERK.

#trendy #outfit #květinovývěneček #hřebínekdovlasů #podzimnímóda #móda #červená

104 zobrazení

© 2017 Vene Bene

0