SVATEBNÍ KOLEKCE


Svatba je pro každou z nás den, na který se těšíme už odmala. Sníme o ní, chodíme okolo svatebních salónů a koukáme do výloh, přemýšlíme o šatech a květinách. Chceme si vzít dokonalého muže, s kterým bude každý den boží. A když ten den nastane, je důležité, abychom si ho užily se vším všudy. Ať máš velkou svatbu či malý obřad na radnici, vždy to však bude tvůj den. Nikdo Ti ho nevezme, a proto musíš být přesně taková, jaká ty chceš. Pokud potřebuješ pomoc s výběrem květin, svatební kyticí, květinovými doplňky - prostě s čímkoli týkající se květin, neváhej se na mě obrátit.

Svatební kolekce VeneBene

V kolekci nalezneš svatební věnečky, hřebínky do vlasů, náramky pro družičky či korsáže pro ženicha a svědka.

Určitě si vybereš ze čtyř různých setů. Každý set je jiný, a hlavně si můžeš vybrat jen to, co chceš! Pokud budeš chtít svatební věneček není problém. V případě, že budeš potřebovat více korsáží, hřebínků, svatebních věnečků či náramků pro družičku, než je na skladě, zavolej 731 978 884 nebo napiš: vbrendlova@gmail.com, VŠE ZAŘÍDÍM!

Svatební květinové doplňky

Jabloňový set

Svatební fotografie - doplňky

Jabloňový set se vyroben z kvítků jabloně s drobným zeleným eukalyptem. Svatební věneček má zdobení k jedné straně, skvěle se tak hodí do svatebních účesů. Na fotografii je účes, který je načesán k jedné straně. Vlasy jsou jemně natočené a stuha je schovaná ve vlasech. Ve stejném duchu je vyrobena i korsáž pro ženicha a svědka. Korsáže jsou si velmi podobné, v případě, že chceš mít pro svědka trochu jiný styl,není problém, stačí zavolat nebo napsat. Pro družičku jsem v tomto případě zvolila náramek místo květiny. V poslední době se náramek pro družičku stává čím dál více oblíbeným. Družička může mít náramek na ruce po celou dobu svatby. Svatební kytici jsem pro inspiraci uvázala z růžové hortenzie a drobného eukalyptu. Kytice je v rozvolněném stylu.

Svatební kytice

▬ CHCI TENTO SET ▬

Svatební kolekce - jabloňové kvítí

Růžičkový set

Svatební kolekce - červené růžičky

Drobné červené růžičky jsou výrazným prvkem tohoto setu. Jedná se o hřebínek do vlasů, korsáž pro ženicha/svědka a náramek pro družičku. Červené růžičky jsou dozdobeny bílými kvítky hortenzie, pivoňky a opuče. Účes jsem pro hřebínek zvolila ve stylu drdolu. Hřebínek skvěle drží v účesech se zapleteným základem, jedná se především o drdoly. Pokud ale tomuto utaženému stylu neholduješ, každá šikovná kadeřnice dokáže s vlasy zázraky a hřebínek ti uchytí, kde budeš chtít. Svatební kytice může být velmi dekoratilní - biedermeier, kapka nebo pro odvážnější vypichovaná květinová koule na zavěšení.

▬ CHCI TENTO SET ▬

hřebínek do vlasů
Svatební set z červených růží

Broskvově modrý set

Svatební doplňky - věneček

Jako víla budeš vypadat s tímto broskvově-modro-bílým setem. Hlavním výrazovým prvkem této sady je květinový věneček s ozdobou ke straně. Ozdoba je oboustranná, takže záleží pouze na tobě, zdali budeš nosit věneček na pravé či levé straně. Korsáž a náramek pro družičku nesmí opět chybět. Svatební květina pro inspiraci je ze světle modré hortenzie, broskvových růžiček, modrých pivoněk a zeleně. Styl můžeš zvolit dekorativní - biedermeier či luční.

svatební doplňky - květina

▬ CHCI TENTO SET ▬

Svatební kolekce
Svatební věneček

Set Krémulka

Svatební doplňky - hřebínek

Květinová ozdoba do vlasů je zde řešena vlasovým hřebínkem. Ten oživí tvůj účes o 110%. Korsáž je o něco jemnější než ostatní doplňky. I tentokrát set obsahuje náramek pro družičku. Když už trendy, tak se vším všudy. Květiny, které zde byly použity jsou hortenzie, růžičky a pivoňky. Můžeš se také inspirovat svatební květinou. Středové květiny jsou v odstínu oranžových barev, jedná se o květy pryskyřníku. Okolní kvítka jsou krémové hortenzie.

▬ CHCI TENTO SET ▬

Svatební kolekce krémulka
svatební hřebínek do vlasů

Už připravuji další článek na téma svatební kytice, tak nezapomeň odebírat novinky :)

#svatba #svatebníozdobvadovlasů #svatebníúčes #svatebnívěneček #korsáž #svatebníkytice #svatebnínáramek #svatebníhřebínekdovlasů #svatebnídoplňky

197 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše