Svatební a plesové doplňky


Trochu jsem si zase zařádila a vytvořila jsem pár plesových a svatebních doplňků. Když už nám začíná plesová sezóna, byla by škola nevzít si něco zajímavého a neokoukaného. Tentokrát jsem do kolekce zařadila i novinku, a to plesový květinový prsten.

Fialkový set

Plesový květinový prsten má průměr 20mm v základu a 45mm s květinovou ozdobou. Základna prstenu je vyrobena z rhodia. Obvod prstenu je nastavitelný, takže padne každému prstíku. Dvojitý květinový hřebínek do vlasů je dlouhý v základu 15 cm. Je lehce tvarovatelný, můžeš si ho tak přizpůsobit účesu.

Květinový prsten
hřebínek do vlasů dvojitý

Žlutý set

Svatební a plesový květinový věneček ze žlutých růží nádherně rozzáří tvůj účes. Jako obvykle i tento věneček je zakončen na stuhu, aby skvěle padl všem. Korsáž pro ženicha či ozdoba pro tanečníka je zakončena na zavírací špendlík. Takže můžeš tančit celou noc s květinou v klopě.

věneček do vlasů
korsáž

Sněhový set

Trochu té zimy, když už v obchodních domech jsou vánoce. Hřebínek do vlasů je široký 7,5 cm. Prsten je vyroben z rhodia, průměr květinové ozdoby 4 cm.

Květinový prsten
Hřebínek do vlasů

Nové květinové věnečky

Květinový věneček

Květinový věneček
květinový věneček

#prsten #věnečekdovlasů #korsáž #hřebínekdovlasů #novákolekce #plesovýprsten #plesováspona #plesovéúčesy #květinovývěneček #Svatebnívěneček #květiny

67 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše