Jarní kolekce 2018


I přes to, že první jarní den vychází na 20. 2. 2018 je tu nová JARNÍ KOLEKCE. Nyní můžete jaro přivítat s novými doplňky od Vene Bene. V kolekci naleznete květinové spony, hřebínky, květinové věnečky, a také se rozrostla svatební sekce :).

Hned na úvod ukázka nových přírůstků svatební sekce.

Květinové věnečky v této kolekci jsou laděny do čtyř barevných typologií: jarní, letní, podzimní a zimní. Každá si tak vyberete ten správný, který Vám bude ladit. Pokud by Vás zajímalo více informací o tom, jak poznat svoji typologii nebo jaké barvy Vám sluší navštivte článek BAREVNÁ TYPOLOGIE.

Styl květinových hřebínků je vytvořen jak pro běžné nošení, tak i pro slavnostní událost jako je svatba. Jejich barevné řešení je přizpůsobeno oběma variantám.

Květinové spony jsou mezi Vámi čím dál tím více oblíbené a proto jich naleznete v této kolekci nejvíce. Od jemných, decentních až po velké výrazné, prostě od všeho trochu :)

#jarníkolekce #květinovývěneček #spona #hřebínekdovlasů #svatebnívěneček #svatebnívěnečekdovlasů #květinováspona #vlasovédoplňky #jaro

102 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

© 2017 Vene Bene

0