Novinky 

Pokud jste se rozhodli, že si sami vyzdobíte Vaši svatbu, mám pro Vás pár typů, jak na to. V minulém článku jsem Vám ukázala několik variant, jak si levně a hlavně originálně vyzdobit svatební tabuli →VÝZDOBA SVATEBNÍ TABULE, dnes je řada na židlích. 

1. Pro tuto ozdobu...

Nechcete za výzdobu svatební tabule utrácet hromady peněz, ale i přesto byste chtěla mít něco originálního, zajímavého a krásného? V tomto článku Vám ukážu 10 různých způsobů, jak vyzdobit svatební tabuli za pár korun. 

1. Růžová romance - výzdoba svatebn...

Tak už se to blíží, po roce tu budou zase Vánoce. Na tento rok jsme si pro Vás připravili VÁNOČNÍ KVĚTINOVÉ DEKORACE. Podívejte se na VÁNOČNÍ SVÍCÍNKY či ADVENTNÍ SVÍCNY a nechte se inspirovat naší vánoční nadílkou. Nečekejte však českou klasiku, trochu jsem vsadili na...

Maturitní ples je jedinečnou událostí každého maturanta a maturantky. Akce je pro všechny velkolepým zážitkem, zejména potom pro maturantky, které se tento večer stávají princeznami a v krásných šatech si jdou uličkou pro šerpu.

V dnešní době se velmi populárním d...

Nová podzimní kolekce již v prodeji!

Příroda se nám již zbarvuje do krásných odstínů, a proto je na čase oživit i svůj outfit. Připravila jsem pro Vás novou PODZIMNÍ KOLEKCI, kde si milovníci barevných kousků určitě přijdou na své.

Pokud jste se rozhodli nebo se stále rozhodujete, zdali mi svěřit výrobu Vaší SVATEBNÍ KYTICE, určitě budete mít spoustu otázek. A právě zde se Vám pokusím na nejčastější otázky odpovědět.

Kolik stojí látková svatební kytice?

Svatební kytice jsem pro lepší přeh...

Díky skvělé spolupráci s fotografkou Alžbětou Pilařovou Vám mohu ukázat, jak vypadají produkty Vene Bene v akci. Byla jsem velmi potěšena, když mě Alžběta požádala o spolupráci. A ještě mnohem víc jsem byla nadšena, když jsem viděla výsledek! Veškeré fotografie, které...

Svatební šaty jsou pro každou nevěstu velmi důležité, a proto musí být perfektní. V článku naleznete různé střihy a styly svatebních šatů.

I přes to, že první jarní den vychází na 20. 2. 2018 je tu nová JARNÍ KOLEKCE. Nyní můžete jaro přivítat s novými doplňky od Vene Bene. V kolekci naleznete květinové spony, hřebínky, květinové věnečky, a také se rozrostla svatební sekce :)....

Please reload

© 2017 Vene Bene

0